ارتباط با ما 02166706088

איך מעסה ארוטי מתנהג עם לקוחות בעייתיים

زمان مطالعه: 3 دقیقه היי אני מישל בת ** עדינה גבוהה וחטובה אני מזמינה אותך לאירוח אצלי בכפר סבא באווירה כיפית רק אני ואתה לטיפול מהנה עם שמנים ארומטיים., עיסוי אנטי סטרס, בודי מסג בעירום, עיסוי קלאסי, הרגעה כפולה, עיסוי אירוטי, פוט פטיש, עיסוי … עבודתו של הארומאז’יסט מושכת אליה בנות עם רווחים גבוהים והכנסה נוספת בצורה של טיפים, ...

3 دقیقه
0 دیدگاه
precrideathtu
زمان مطالعه: 3 دقیقه

היי אני מישל בת ** עדינה גבוהה וחטובה אני מזמינה אותך לאירוח אצלי בכפר סבא באווירה כיפית רק אני ואתה לטיפול מהנה עם שמנים ארומטיים., עיסוי אנטי סטרס, בודי מסג בעירום, עיסוי קלאסי, הרגעה כפולה, עיסוי אירוטי, פוט פטיש, עיסוי …

עבודתו של הארומאז’יסט מושכת אליה בנות עם רווחים גבוהים והכנסה נוספת בצורה של טיפים, שנשארים לקוחות מרוצים. לפני שתקבל סלון עיסוי או יהפוך למעסה פרטי, לעיתים רחוקות אחת הבנות חושבת שהם יצטרכו לתקשר מקרוב עם גברים בעלי מחסן דמות אחר. ולא כולם מתנהגים בנימוס ונכון.

הכרה והכנה לעבודה עם לקוחות מורכבים יהפכו את המפגשים שלך לחלקים יותר וקונפליקט. אנו נגיד לך איזה סוג של גברים תצטרך להתמודד ואיך להתנהג איתם.

מדבר בצורה מוגזמת

לא אסור לתקשר במפגשי עיסוי ארוטיים. אבל לא תוכל להגדיר את הגבר בדרך הנכונה, אם הוא יפטפט ללא דירות דיסקרטיות הרף, לספר איך בילה את יומו, הסתכסך עם אשתו או קיבל התנפצות מהבוסים שלו. עיסוי ארוטי מתחיל בהרפיה, שמתרחשת בשתיקה. לכן תצטרך להשפיע על האיש כדי שהוא שתק, אך יחד עם זאת לא נעבתת שלא תרצה להקשיב לו.

פתח תקווה **-***-**-** הופעה מדהימה במרכז רמת גן ********** שווה בפתח תקווה פתח תקווה ********** וואטסאפ המושלמת של פתח תקווה פתח תקווה ********** צעירה יפה ********* בפתח תקווה !!! ********** וואטסאפ עיסוי חם בפתח תקווה פתח תקווה ********* בפתח תקווה !!! פתח תקווה ********** בנות הכי חמות בפתח תקווה ********* רוני חולון ********** …

תן לאיש לדבר לא יותר מחמש דקות וממשיך למפגש ההרפיה. הפעל מוזיקה איטית, בקש ממנו להירגע לחלוטין, להתנתק ממחשבות זרות ולהתכוונן להנאה. אם הוא עדיין רוצה לדבר, הפסק את העיסוי, הקשיב והמשיך הלאה כאשר הלקוח מסתגר.
איך הסלון עובד…
עלויות חודשיות…

תוֹבְעָנִי

לקוחות כאלה דורשים תשומת לב רבה יותר. הם רוצים להשיג ארומס ללא שיא ראשוני, לבוא לישיבה בזמן. גבר יכול לשאול אותך על אותם שירותים שאתה לא מספק, דרישה להמשיך. אם הלקוח מתחיל להתנגש בתא הנוסעים, אתה יכול להתקשר לעזרה של מנהל או מאבטח. אבל המעסה הפרטי יצטרך לנסות להרגיע את הלקוח התובעני מדי בעצמה.

דירות דיסקרטיות בפתח תקווה עם בחורות ישראליות ורוסיות סקסיות ומפנקות במיוחד. מבחר מודעות חדשות של דירות דיסקרטיות בפתח תקווה באתר סקס ענק, פורטל המבוגרים הגדול בישראל.

ספר לנו לפני הפגישה, מה השירותים שלך ומה אתה אפילו לא עושה תמורת תשלום נוסף וטיפים גדולים. קבל הסכמה מגבר שהוא מתקיים בתנאים ורק אז יורד לעבודה. אם גבר מראה תוקפנות, עדיף לא להתנגש ולנסות לעזוב במהירות את המקום בו אתה נמצא. כשמגיעים ללקוח בבית, הקפידו לזכור את מסלול הנסיגה, שימו לב למנעולים בדלת הכניסה. לביטוח אתה יכול לשאת איתך ציוד הגנה אישי.

פולשני

חבר’ה לעתים קרובות מתאהבים במעסנים שמעניקים הנאה. גבר יכול להתחיל להירשם למפגשים שלך לעתים קרובות יותר, ואז לנסות להזמין דייט. ואם אתה מסרב, יכול להמשיך בבית בדרך, נסה למצוא סיבה להיפגש. לא יהיה קל לזרוק גבר.

נסה להרחיק את הלקוח מהעבודה, אל תפלרטט איתו, אל תתן מספר טלפון אישי, אל תגיד איפה אתה גר. אתה יכול גם לבקש מחבר למלא את התפקיד של החבר שלך כך שהוא יסביר את הלקוח האובססיבי שאתה נמצא במערכת יחסים רצינית.